کارگاه پیشگیری و شناخت آسیب های اسکلتی کودکان

کارگاه پیشگیری و شناخت آسیب های اسکلتی کودکان- نویسنده نادر موسوی- 26-06-1399

دیروز جناب دکتر یحیی یعقوبی مهمان مدرسه بودند. چند وقت پیش از ایشان خواهش کردم یک کارگاه آموزشی در باره ی آسیب‌های جسمی کودکان برای آموزگاران بگذارند، با مهربانی و روی باز پذیرفتند و سرانجام دیروز برگزار شد. پس از کلاس درباره ی برنامه های آینده آموزگاران پرسیدند که دردِ دلها سر باز کرد و برآیند آن، گفتگوهای سازنده و بسیار خوبی بود که همراه با راهکارهای پیشنهادی شکل گرفت. در پایان هم هرکس استخوان شکسته و دردمندی داشت با جناب دکتر در میان گذاشتند که ایشان هم با بردباری و با زبان ساده راهکارهای درمانی را گفتند و آخر سر هم فرموند هر زمان که خواستید می توانید بیایید بیمارستان تخصصی ارتوپدی اختر برای تکمیل درمان، من در خدمتتان هستم. پس از کلاس و گفتگو رفتیم کافه ی تلما و یکبار دیگر از غذاهای خوشمزه ی وطنی آنجا لذت بردیم.
جناب دکتر یعقوبی را از سالهای دور و از زمان دانشجویی، دورادور می شناختم و در بسیاری از نشست های دانشجویی دیده بودم اما از پنج سال پیش و سر یک رخداد نه چندان خوشایند بیشتر باهم آشنا شده و رفیق شدیم که هرچی بیشتر با خلق و خوی شان آشنا شدم مهرشان بیشتر به دل نشست؛ انسانی خودساخته، خردمند، فروتن و اهل هنر که از بسیاری از بندها و تعصب های رایج روزگار گذر کرده است.
سپاسگزارم جناب دکتر‌؛دلتان شاد و استخوان های تان استوار باد که برای بچه ها و مدرسه وقت گذاشتید و از فیروزکوه تا به زمزم که خیلی راهست با یک دامن مهربانی آمدید.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

پست های مرتبط

farhang school
nader musavi
our students