حکایت همچنان باقیست…

نمایشگاه مطبوعات

حکایت همچنان باقیست…- نویسنده نادر موسوی

1394-8-22

لحظات آخر بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات

امروز نمایشکاه مطبوعات و یک هفته کوشش و به نمایش گذاشتن کارها و دستآوردهای رسانه ها به پایان رسید. شرکت در این نمایشگاه تجربه ی بسیار خوبی بود برای ما و گروه ماهنامه کودکان آفتاب، با دوستان بسیار زیادی آشنا شدیم و NGO های بسیار زیادی که با کودکان مهاجر کار می کنند درخواست ارسال و دریافت ماهنامه دادند، از اردوگاه رفسنحان گرفته تا تربت جام استان خراسان و بوشهر و خوزستان و قم و اراک و شهریار و کلان شهر تهران. از اینکه می دیدند نشریه ای حرفه ای برای بچه های مهاجر افغانستان هم منتشر می شود ابراز خوشحالی کرده و جای آن را در میان بچه ها خالی می دانستند.

سه، چهار تا شرکت تولید اسباب بازی و نوشت ابزار هم برای چاپ آگهی های تبلیغاتی محصولاتشان پیشنهاد همکاری دادند. مدیر یک شرکت برنامه ریزی استراتژیک که خود چند تا کودک مهاجر را تحت آموزش و سرپرستی داشت، با دیدن ماهنامه و آشنایی با کارکردهای آن، پیشنهادهای بسیار خلاقانه و خوبی برای جذب خواننده و بالابردن درونمایه ی مجله داده و گفتند شرکت ما کارش مشاوره دادن به شرکتهای اقتصادی و تجاری و ترسیم چشم انداز و نقشه ی راه برای کار و فعالیت آنهاست، ما حاضریم هرچند جلسه که لازم باشد دوره های آموزشی لازم را به طور رایگان برای حرفه ای تر شدن تیم شما بگذاریم.

در این یک هفته هرچند بازدید کننده ی افغانستانی بسیار کم بود اما به همان اندازه بازدیدکننده ی ایرانی علاقه مند به آموزش کودکان مهاجر از غرفه زیاد بودند و برای حمایت و کمک به مجله اعلام آمادگی کردند.

امیدوارم که سال دیگر با تولیدات بیشتر و با کیفیت تر بتوانیم در نمایشگاه حضور پیدا کنیم.

 

Add a comment

*Please complete all fields correctly

پست های مرتبط

sahar channel
nader musavi
نادر موسوی